خودروهای فاقد کارت سوخت در ایام نوروز چگونه سوختگیری نمایند؟

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، مدیر سامانه هوشمند سوخت درباره چگونگی سوختگیری خودروهای بدون کارت سوخت توضیحاتی ارائه داد.

خودروهای فاقد کارت سوخت در ایام نوروز چگونه سوختگیری نمایند؟

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، محمد صادقی گفت: در ایام نوروز کارت جایگاه های سوخت در اختیار مشتریان است و می توانند به وسیله آن سوختگیری انجام دهند.

صادقی گفت: از هموطنان درخواست داریم در هنگام سوختگیری در جایگاه های عرضه سوخت، از کارت سوخت شخصی استفاده نمایند.

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: همه جایگاه های سوخت آماده سوخت رسانی در ایام نوروز هستند و مسئله ای در تامین و توزیع سوخت نداریم. تمامی موضوعاتی که می تواند ارائه سوخت به مردم را با مشکل روبرو کند مورد آنالیز قرار گرفته و با همکاری مالکان و پرسنل جایگاه ها در سراسر کشور و مسئولان کشوری و استانی سعی خواهیم کرد تا توزیع بی وقفه، خصوصا در بخش بنزین به مردم انجام گردد.

او گفت: بعلاوه از مردم برای مصرف بهینه سوخت با اقداماتی نظیر تنظیم موتور، حرکت با سرعت استاندارد و استفاده از مسیرهای کوتاه تر مسافرت، دعوت و به مردم اطمینان می دهیم که تمام کوشش خود را برای توزیع بی وقفه انجام دهیم.

او گفت: خواهشی که از مردم داریم این است که با توجه به شلوغی جایگاه های سوخت در این ایام، نهایت همکاری را با پرسنل جایگاه ها داشته باشند و به تابلوهای ایمنی و اخبار نصب شده در جایگاه ها توجه نمایند. مردم از سراسر ایران می توانند نظرات، نقدها، مسائل و تشویقات خود را به وسیله شماره تلفن های 09627 و 02177522678 با ما در میان بگذارند و مطمئن باشند که تا حصول نتیجه پیگیری می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خودروهای فاقد کارت سوخت در ایام نوروز چگونه سوختگیری نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای فاقد کارت سوخت در ایام نوروز چگونه سوختگیری نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید