قابلیت های عجیب آکواریوم تازه شیائومی

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، شیائومی از آکواریوم هوشمند میجیا با امکاناتی نظیر کنترل از راه دور تغذیه ماهی ها، شبیه ساز نور خورشید و شیشه فوق شفاف رونمایی کرد.

قابلیت های عجیب آکواریوم تازه شیائومی

شیائومی از آکواریوم هوشمند میجیا با امکاناتی نظیر کنترل از راه دور تغذیه ماهی ها، شبیه ساز نور خورشید و شیشه فوق شفاف رونمایی کرد.

شیائومی در هوشمندسازی وسایل و ابزار ساده تبحر خاصی دارد و تا به امروز بیش از 600 نوع محصول مختلف را معرفی نموده است. این برند چینی به تازگی از یک آکواریوم هوشمند تحت عنوان میجیا رونمایی نموده که دارای قابلیت های جالب و البته قیمت مالی است.

آکواریوم هوشمند میجیا شیائومی دارای سیستم فیلتر 5 مرحله ای سطح بالا است. پمپ آب ضدگرفتگی داخل این آکواریوم نیز از قابلیت خودتمیزشوندگی برخوردار بوده و می تواند انواع آلودگی های فیزیکی را فیلتر نموده و با تحریک رشد باکتری های مفید در داخل آکواریوم، یک زیست بوم مناسب را برای پرورش ماهی ها ایجاد کند. بهره گیری از این پمپ آب باعث می گردد تا تعداد دفعات تعویض به هر 6 ماه یک مرتبه کاهش پیدا کند.

علاوه بر آن، آکواریوم هوشمند شیائومی از شیشه فوق شفاف پنج خطی UHA ساخته شده که می تواند 91.3 درصد از نور را از خود عبور دهد. این فناوری که عمدتا برای شیشه خودرو استفاده می گردد، به منظور شبیه سازی شرایط طبیعی زیر آب استفاده می گردد.

اما یکی از کاربردی ترین قابلیت های آکواریوم هوشمند شیائومی، امکان تغذیه ماهی ها از راه دور به وسیله اپلیکیشن موبایل میجیا است. با استفاده از این برنامه می توانید در هر جا که دسترسی اینترنت وجود داشته باشد، جریان آب و جلوه های نوری داخل آکواریوم را تنظیم کنید. این ویژگی به ویژه برای برای افرادی که اغلب وقت خود را خارج از خانه سپری می نمایند و فرصت چندانی برای مراقبت از ماهی های خود ندارد، بسیاری مفید است. بدین ترتیب، حتی می توانید در سفر های طولانی سه ماهه یا بیش تر، بدون نگرانی از تغذیه ماهی ها، به سرگرمی یا ماموریت خود بپردازید.

آکواریوم هوشمند میجیا به 24 ال ای دی نور سفید و 16 ال ای دی RGB تمام رنگ مجهز شده که می توانند نوری شبیه به نور خورشید را فراوری کند. علاوه بر آن، نورپردازی آکواریوم به صورت کاملا هوشمند تغییر می نماید تا نحوه تابش نور خورشید در طول روز را شبیه سازی کند. این محصول در چین با قیمت 349 یوان (50 دلار) در دسترس است.

منبع: فرادید

به "قابلیت های عجیب آکواریوم تازه شیائومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت های عجیب آکواریوم تازه شیائومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید