اومیکرون توسعه یابد محدودیت ها را افزایش می دهیم ، تاکید بر تزریق دُز سوم واکسن کرونا

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، وحیدی گفت: امیدوارم با رعایت خوب پروتکل ها نیازی به اعمال محدودیت های نو نباشد، اما در صورت رشد سویه اومیکرون ممکن است مجبور به اعمال محدودیت های نوی شویم.

اومیکرون توسعه یابد محدودیت ها را افزایش می دهیم ، تاکید بر تزریق دُز سوم واکسن کرونا

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ صنعت چاپ، احمد وحیدی در حاشیه نمایشگاه جهاد دانشگاهی در جمع وبلاگ صنعت چاپ گفت: جهاد دانشگاهی با داشتن 2 دانشگاه و تعداد قابل توجهی مراکز و پارک علمی سهم بسیار زیادی در تولید علم ایفا می کند.

وزیر کشور اضافه نمود: این نمایشگاه نشانه ای از ظرفیت و توانایی بسیار گسترده جهاد دانشگاهی پژوهشگران و محققان مراکز پژوهشی است. برخی از عزیزان کار های بسیار گسترده ای به ویژه در حوزه نفت انجام داده اند که به لحاظ فناوری بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وحیدی شرح داد: دوستان در حوزه انسانی هم کار های بسیار ارزشمندی در ارتباط با فعالیت های وزارت کشور داشته اند که این فعالیت ها را توسعه خواهیم داد و در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه در سطح استان ها، استانداری ها، شهرداری ها و همچنین سازمان های وابسته به وزارت کشور حداکثر استفاده را خواهیم کرد.

وزیر کشور درباره محدودیت های احتمالی در کشور با توجه به ورود سویه نو اُمیکرون، گفت: فعلاً با توجه به سرعت انتشار این سویه محدودیت های ترددی در سطح خارجی پیش بینی شده و رفت و آمد ها کنترل و محدودتر شده است. رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق دُز سوم جزو الزاماتی است که بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.

وحیدی ادامه داد: تا به امروز اضافه بر آن محدودیت های نوی پیش بینی نشده است. امیدواریم با رعایت خوب پروتکل ها نیازی به اعمال محدودیت های نو نباشد، اما در صورت رشد قابل توجه این سویه نو ممکن است مجبور به اعمال محدودیت های نوی شویم.

وی درباره شرایط سامانه سما وزارت کشور و گلایه راننده های اینترنتی از عدم واریز به موقع سهمیه آنها، گفت: از آنجایی که سامانه بعد از پیمایش محاسبه می کند و پیمایش ها را بعد از آن انجام می دهد طبیعتا زمان بر است. سامانه براساس میزان پیمایش ها سوخت را تخصیص می دهد که زمان می برد.

وحیدی ادامه داد: البته از دوستان خواسته ایم که هرچقدر می توانند این زمان را کاهش دهند تا کسانی که در حمل و نقل عمومی داخل شهر کار می کنند راحت تر باشند.

وزیر کشور در ارزیابی خود از توانمندی دستاورد های جهاد دانشگاهی، گفت: کار هایی اجرا شده، بسیار ارزشمند و همه جانبه هستند و در همه حوزه های انسانی، فنی، مهندسی و در حوزه های سخت و نرم فعالیت های گسترده ای اجرا شده است.

وحیدی اضافه نمود: زنجیره عزیزان در جهاد دانشگاهی، به جهت دانشگاه، پژوهش، پارک ها و شرکت های دانش بنیانی و بعد هم عرضه آن پیش بینی شده است زنجیره بسیار مناسبی است.

وی گفت: این زنجیره تا حدودی کامل شده است و اکنون هم با قرارداد هایی که با وزارتخانه های مختلف منعقد می کنند تمامی محصولات می تواند به کالا و محصولات مورد نیاز وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف تبدیل شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اومیکرون توسعه یابد محدودیت ها را افزایش می دهیم ، تاکید بر تزریق دُز سوم واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اومیکرون توسعه یابد محدودیت ها را افزایش می دهیم ، تاکید بر تزریق دُز سوم واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید