برترین هتل های 5 ستاره آنکارا

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، آشنایی با برترین هتل های 5 ستاره آنکارا

آنکارا مرکز ترکیه به عنوان نماد استقلال و مدرنیته مردم ترکیه است. در محله های مختلف این شهر ترکیبی از المان ها مدرن و تاریخی را می بینید که شهری مجذوب کننده را برای گردشگران به وجود آورده است. سفر به این شهر فرصتی منحصر به فرد برای تجربه فرهنگ و معماری ترکیه است. اگر قصد سفر به این شهر را داشته باشید حتما در پی هتلی مناسب برای اقامت می شد. ما در این مطلب قصد داریم شما را با برترین هتل های 5 ستاره آنکارا آشنا کنیم، پس در ادامه با خبرنگاران همرا باشید.

برترین هتل های 5 ستاره آنکارا

هتل بیلکنت آنکارا | Bilkent Hotel

این هتل یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا و بسیار مجلل است که انتخاب بسیاری از مسافران خارجی و کنندگان بازرگانی بسیاری از شرکت ها می باشد. بیلکنت هتل و مرکز کنفرانس آنکارا (Bilkent Hotel and Conference Center) یکی از انتخاب های مناسب برای افرادی است که هم تجملات را می خواهند و هم تجهیزات مناسب برای برگزاری یک کنفرانس! این هتل بسیار مجلل هواداران پر و پا قرص خودش را دارد. هتل بیلکنت در مکانی بسیار آرام اما با دسترسی مناسب قرار گرفته است. مسافران این هتل می توانند تا در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه کنند و از امکانات این هتل استفاده نمایید.

امکانات رفاهی و سرگرمیی هتل بیلکنت آنکارا

مهمانان می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات هتل برای ترانسفر شهری و یا ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوند. در هنگام انتخاب و رزرو این هتل توجه داشته باشید که در توضیح خدمات این هتل آورده شده است که اگر بخواهید می توانید تا با پرداخت هزینه ای جداگانه از شکلات و شیرینی، میوه و بطری های آب در این هتل استفاده نمایید.

این هتل دارای خدمات پذیرش 24 ساعته است. ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 14 بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 12 بعد از نیمه شب زمان دارید. کارمندان هتل که یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا به شمار می رود، می توانند به 2 زبان ترکی و انگلیسی جوابگوی مسافران و مراجعان این هتل باشند. اگر شما با قصد تجارت و یا کار به آنکارا سفر می کنید و این هتل را برای اقامت خود برگزیده اید باید این نکته را بدانید که شما می توانید از اتاق جلسات و تجهیزات آن بهره ببرید. دستگاه فکس و فتوکپی برای گروه های کسب و کاری که در این هتل اقامت می کنند، احتیاجمند پرداخت هزینه جداگانه برای آنان است. ضمناً توجه داشته باشید که شما می توانید از اتاق های کنفرانس این هتل استفاده نمایید.

تراس خورشیدی، باغ مجزا و مکان مخصوص باربیکیو برای مراجعین و ساکنین هتل یکی از موارد انتخابی و مناسب در این هتل است. علاوه بر این مسافران می توانند از خدمات باشگاه سلامتی هتل، استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها، سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد در این هتل برای همه در دسترس و موجود می باشد. باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان مجرب در این مجموعه برای همه نیز ارائه می گردد. ورزش های دیگری همانند تنیس و گلف از جمله فعالیت های ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است. در بیلکنت هتل و مرکز کنفرانس آنکارا می توانید در صورت دلخواه صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایید. این هتل دارای موسیقی زنده شبانه نیز می باشد.

هتل هیلتون آنکارا | Ankara Hilton

این هتل که یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا می باشد، در سراسر دنیا، شعبات مختلف و البته معروفی دارد. هتل هیلتون آنکارا (Ankara Hilton) یکی از انتخاب های افرادی است که حداقل برای یک بار به شهر آنکارا سفر کرده اند و در این هتل برای یک بار هم که شده، اقامت کرده اند. این هتل بسیار مجلل و پر امکانات است و هواداران پر و پا قرص خودش را دارد. هتل هیلتون در یک مکان بسیار آرام اما با دسترسی مناسب قرار گرفته است و با مراکز مختلف شهری و بعلاوه مراکز سرگرمیی آنکارا فاصله ای مناسب دارد. این هتل خودش به خاطر امکانات بالایش یک مرکز سرگرمیی هم به شمار میرود و حتی بسیاری از مراجعان آن، مسافر هم نیستند. مسافران این هتل می توانند تا در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه کنند و از امکانات این هتل استفاده نمایید.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل هیلتون آنکارا

این هتل دارای خدمات پذیرش 24 ساعته است و در هر زمانی که مسافر و یا مراجعی به این هتل مراجعه کنند، می توانند به آسانی اتاق رزرو شده را دریافت کنند. توجه داشته باشید که ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 14 بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 12 بعد از ظهر زمان دارید. کارمندان هتل می توانند به 2 زبان ترکی و انگلیسی جوابگوی مسافران و مراجعان این هتل باشند.

خدمات این هتل برای اتاق های مسافران عبارتند از خدمات نظافت روزانه اتاق های هتل، سرویس کامل اتاق ها و در صورت احتیاج مسافر و بعلاوه درخواست افزایش امنیت اتاق های هتل. در این یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا برای مسافران خدمات حمل و نقل فرودگاهی و خدمات ویژه ارتباطی از جمله اینترنت پر سرعت بی سیم، دستگاه فکس و فتوکپی و تمکانات برگزاری جلسات تدارک دیده شده است که در صورت تمایل در همه جای هتل برایشان قابل دسترس می باشد.

تراس خورشیدی، باغ مجزا و مکان مخصوص باربیکیو برای مراجعین و ساکنین هتل یکی از موارد انتخابی و مناسب در این هتل است. علاوه بر این مسافران می توانند از خدمات باشگاه سلامتی هتل، استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها، سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد در این هتل برای همه در دسترس و موجود می باشد. باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان مجرب در این مجموعه برای همه نیز ارائه می گردد. ورزش های دیگری همانند تنیس و گلف از جمله فعالیت های ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است. در هتل هیلتون آنکارا می توانید در صورت دلخواه صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایید. این هتل دارای موسیقی زنده شبانه نیز می باشد.

هتل گرین پارک آنکارا | The Green Park Hotel Ankara

یکی دیگر از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا در کشور ترکیه که بین مسافران و کسانی که سابقه حضور در شهر آنکارا و این هتل را دارند گزینه ای مجلل و مناسب محسوب می گردد. هتل گرین پارک آنکارا (The Green Park Hotel Ankara) از جمله هتل های پر هوادار است که توجه بسیاری از کسانی که خارجی هستند و به این شهر می آیند را جلب کرده است. این هتل در یک مکان بسیار آرام قرار گرفته است و با مراکز خرید فاصله ای تقریبا کم دارد. این هتل دارای باشگاه سلامتی است و شما می توانید در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه می کنید، ازامکانات این باشگاه استفاده نمایید.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل گرین پارک آنکارا

مهمانان این هتل می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات ترانسفر هتل برای ترانسفر شهری و یا ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوند. دارای خدمات پذیرش 24 ساعته است و در هر زمانی که مسافر و یا مراجعی به این هتل مراجعه کنند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بوده اند را دریافت نماید. توجه داشته باشید که ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 13 ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 12 بعد از ظهر زمان دارید. کارمندان هتل می توانند به زبان های ترکی و انگلیسی جوابگوی شما باشند. در این هتل برای مسافران خدمات ویژه ارتباطی از جمله اینترنت پر سرعت بی سیم، امکانات فکس و فتوکپی و امکانات برگزاری جلسات تدارک دیده شده است که در صورت تمایل در همه جای هتل برایشان قابل دسترس می باشد.

داشتن پارکینگ رایگان بدون احتیاج به رزرو قبلی و اینترنت پر سرعت رایگان در تمامی نقاط هتل از جمله دیگر خدمات این هتل است اما با این حال بهتر است که رزرو پارکینگ را داشته باشید چون این هتل در فصل های تابستان و پاییز نسبتا شلوغ می گردد. دیگر خدمات این هتل به تفیک از یکدیگر، دوربین های امنیتی، چندین فروشگاه و غرفه برای فروش سوغاتی، خدمات خشکشویی و اتوکشی، گاوصندوق و صندوق امانات و بعلاوه اتاق هایی مخصوص برای استعمال دخانیاتی می باشد که همه این امکانات در یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا فراهم شده است.

در این هتل همانطور که بالاتر اشاره کردیم مسافران می توانند از خدمات باشگاه سلامتی این هتل استفاده کنند. استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها و استخر با خاصیت درمانی برای مسافران و البته مراجعان بیرونی این هتل در دسترس و موجود است. از دیگر خدمات استخر این مجموعه سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد می باشد.علاوه بر آن، باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان کارکشته در این مجموعه ارائه می گردد. ورزش های دیگری همانند تنیس، گلف، دارت از جمله فعالیت هالی ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است. در هتل گرین پارک آنکارا می توانید در صورت دلخواه صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایید.

هتل برا آنکارا | Bera Ankara Hotel

این هتل از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا به شمار می رود و بین مسافران و کسانی که سابقه حضور در شهر آنکارا و این هتل را دارند گزینه ای مجلل و مناسب محسوب می گردد. هتل برا آنکارا (Bera Ankara) از جمله هتل های پر هوادار است که توجه بسیاری از کسانی که خارجی هستند و به این شهر می آیند را جلب کرده است. این هتل در یک مکان بسیار آرام قرار گرفته است و با مراکز خرید فاصله ای تقریبا کم دارد. این هتل دارای باشگاه سلامتی است و شما می توانید در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه می کنید، از امکانات این باشگاه استفاده نمایید.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل برا آنکارا

مهمانان این هتل می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات ترانسفر هتل برای ترانسفر شهری و یا ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوند. توجه داشته باشید که اگر بخواهید با پرداخت هزینه شکلات و شیرینی، میوه و بطری آب در اختیار مسافرین و مراجعین این هتل قرار خواهد گرفت. هوای داخل محوطه هتل کاملا مطبوع است و در همه جای این هتل دستگاه تهویه مطبوع هوا کار گذاشته شده است. این هتل دارای خدمات پذیرش 24 ساعته است و در هر زمانی که مسافر و یا مراجعی به این هتل مراجعه کنند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بوده اند را دریافت نماید. ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 13 ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 12 بعد از ظهر زمان دارید.

کارمندان هتل می توانند به زبان های ترکی و انگلیسی جوابگوی شما باشند. خدمات این هتل که از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا می باشد، بعلاوه عبارتند از خدمات نظافت روزانه اتاق های هتل، سرویس کامل اتاق ها و در صورت احتیاج مسافر و بعلاوه درخواست افزایش امنیت اتاق های هتل. در این هتل برای مسافران خدمات ویژه ارتباطی از جمله خدمات برگزاری جلسات، استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی و اینترنت پر سرعت بی سیم تدارک دیده شده است که در صورت تمایل در همه جای هتل برایشان قابل دسترس می باشد.

در این هتل همانطور که بالاتر اشاره کردیم مسافران می توانند از خدمات باشگاه سلامتی این هتل استفاده کنند. استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها و استخر با خاصیت درمانی برای مسافران و البته مراجعان بیرونی این هتل در دسترس و موجود است. از دیگر خدمات استخر این مجموعه سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد می باشد.علاوه بر آن، باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان کارکشته در این مجموعه ارائه می گردد. ورزش های دیگری همانند تنیس، گلف، دارت از جمله فعالیت هالی ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است. در هتل برا آنکارا می توانید در صورت دلخواه صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایید.

هتل هالیدی این آنکارا | Holiday Inn Ankara

این هتل که در مرکز اصلی و مهم کشور ترکیه واقع شده است، بین مسافران و کسانی که سابقه حضور در شهر آنکارا و این هتل را دارند باز هم برای اقامت در این شهر، این هتل را بر می گزینند. این هتل، هتل هالیدی این آنکارا (Holiday Inn Ankara) است که از جمله برترین هتل های 5 ستاره آنکارا است. این هتل در یک مکان بسیار آرام قرار گرفته است و با مراکز خرید فاصله ای تقریبا زیاد دارد. این هتل دارای باشگاه سلامتی است و شما می توانید در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه می کنید، از امکانات این باشگاه استفاده نمایید.

خدمات سرگرمیی و رفاهی هتل هالیدی این آنکارا

مهمانان این هتل می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات ترانسفر هتل برای ترانسفر شهری و یا ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوند. این هتل دارای خدمات پذیرش 24 ساعته است و در هر زمانی که مسافر و یا مراجعی به این هتل مراجعه کنند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بوده اند را دریافت نماید. توجه داشته باشید که ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 12 ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 13 بعد از ظهر زمان دارید.

کارمندان هتل می توانند به زبان های ترکی و انگلیسی جوابگوی شما باشند. خدمات این هتل برای اتاق های مسافران عبارتند از خدمات نظافت روزانه اتاق های هتل، سرویس کامل اتاق ها و در صورت احتیاج مسافر و بعلاوه درخواست افزایش امنیت اتاق های هتل. در این هتل برای مسافران خدمات ویژه ارتباطی از جمله اینترنت پر سرعت بی سیم تدارک دیده شده است استفاده از خدماتی همانند دستگاه فکس و فتوکپی و خدمات برگزاری جلسات از دیگر خدمات این هتل است.

در این هتل که از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا است، استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها و استخر با خاصیت درمانی برای مسافران و البته مراجعان بیرونی این هتل در دسترس و موجود است. از دیگر خدمات استخر این مجموعه سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد می باشد. علاوه بر آن، باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان کارکشته در این مجموعه ارائه می گردد. ورزش های دیگری همانند تنیس، گلف، دارت از جمله فعالیت هالی ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است.

هتل گرند آنکارا | Grand Ankara Hotel

این هتل که در سال 2009 ساخته شده است، از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا می باشد و دارای اتاق های شیک و مجلل و در مجاورت ساختمان مجلس واقع شده است. با ایستگاه مترو Kizilay حدود 900 متر فاصله دارد. دارای یک سالن ورزشی به همراه مرکز سلامتی با امکانات متنوع و بعلاوه سونا خشک و مرطوب است. رستوران هتل در تمام طول روز غذاهای بین المللی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. هتل گرند آنکارا Grand Ankara Hotel تقریبا 10 دقیقه رانندگی با مکان های خرید Tunali Hilmi Caddesi فاصله دارد، فاصله اش با پارک Kugulu تنها 1.3 کیلومتر و با فرودگاه آنکارا 30 کیلومتر است. بعلاوه این هتل از نظر کاربران سایت های رزواسیون آنلاین دارای امتیاز بالایی است.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل گرند آنکارا

در این هتل 5 ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و 16 اتاق جلسه، مرکز تجاری 24 ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. بعلاوه پذیرش 24 ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می گردد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، نگهداری یا مراقبت از بچه ها (هزینه اضافی)، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، دستگاه فکس، صبحانه بدون هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.

کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به منطقه ها مخصوص برای کشیدن سیگار، خدمات عروسی، امکان استفاده از سالن آرایش و زیبایی میسر می باشد. اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و بعلاوه به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق در این هتل که از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا است، می توانید از ساعت 14:00 تا 24:00 اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت 12:00 اقدام کنید.

در این هتل 5 ستاره امکانات سرگرمیی از جمله استخر داخل سالن، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا نیز بهره ببرید، بعلاوه کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان دلنشین بنوشند.

مُونپیک هتل آنکارا | Movenpick Hotel Ankara

یکی دیگر از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا مُونپیک هتل است که انتخاب بسیاری از مسافران خارجی و کنندگان بازرگانی بعضی از شرکت ها است که ترکیه مقصد آنان است. مُونپیک هتل آنکارا (Movenpick Hotel Ankara) یکی از انتخاب های مناسب برای افرادی است که هم تجملات را می خواهند و هم راحتی را. این هتل بسیار مدرن هواداران پر و پا قرص خودش را دارد. هتل بیلکنت در مکانی بسیار آرام اما با دسترسی مناسب قرار گرفته است. مسافران این هتل می توانند تا در هر ساعت از روز که به هتل مراجعه کنند و از امکانات این هتل استفاده نمایید.

خدمات رفاهی و سرگرمیی مُونپیک هتل آنکارا

تمامی مهمانان این هتل می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات ترانسفر هتل برای ترانسفر شهری و یا ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوند. در هنگام انتخاب و رزرو این هتل توجه داشته باشید که در توضیح خدمات این هتل آورده شده است که اگر بخواهید می توانید تا با پرداخت هزینه ای جداگانه از شکلات و شیرینی، میوه و بطری های آب در این هتل استفاده نمایید. توجه داشته باشید که ساعت تحویل دادن اتاق به مهمانان در این هتل 13 بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خالی کردن اتاق های آن تنها تا ساعت 12 بعد از نیمه شب زمان دارید. کارمندان هتل می توانند به 2 زبان ترکی و انگلیسی جوابگوی مسافران و مراجعان این هتل باشند. در این هتل برای مسافران خدمات ویژه ارتباطی از جمله اینترنت پر سرعت بی سیم تدارک دیده شده است که در صورت تمایل در همه جای هتل برایشان قابل دسترس می باشد. دستگاه فکس و فتوکپی و امکانات برگزاری جلسات از دیر خدمات هتل است.

ضمناً توجه داشته باشید که شما می توانید از اتاق های کنفرانس این هتل که از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا می باشد، استفاده نمایید. داشتن پارکینگ رایگان بدون احتیاج به رزرو قبلی و اینترنت پر سرعت بی سیم در تمامی نقاط هتل از جمله دیگر خدمات این هتل است. از دیگر خدمات این هتل می توان از دوربین های امنیتی، چندین فروشگاه و غرفه برای فروش سوغاتی، خدمات خشکشویی و اتوکشی، گاوصندوق و صندوق امانات و بعلاوه اتاق هایی مخصوص برای استعمال دخانیات می باشد.

خدمات باشگاه سلامتی هتل، استخر روباز و سالنی، استخر بچه ها، سونا و جکوزی و بعلاوه استخر آب سرد در این هتل برای همه در دسترس و موجود می باشد. باشگاه بدنسازی، یوگا و دیگر ورزش ها تحت نظر مربیان مجرب در این مجموعه برای همه نیز ارائه می گردد. یکی از خدمات درمانی و پزشکی این مجموعه به مسافرانش، ارائه خدمات سم زدایی است. ورزش های دیگری همانند تنیس و گلف از جمله فعالیت های ورزشی است که در این هتل برای مراجعین و مسافران در دسترس است. در مُونپیک هتل آنکارا می توانید در صورت دلخواه صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایید.

هتل رادیسون بلو آنکارا | Radisson Blu Ankara

هتل رادیسون بلو (Radisson Blu) از هتل های زنجیره ای و معروف دنیاست و یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا به شمار می رود که در شهرهای بزرگ و گردشگری شعبه دارد و یکی از شعبه های خودش را در خیابان استقلال آنکارا زده است. هتل 5 ستاره رادیسون بلو یک ساختمان چند طبقه و سفید رنگ است که 202 اتاق دارد. تنوع اتاق های هتل باعث می گردد که بتوانید اتاقی مطابق با سلیقه خود را به راحتی پیدا کنید. این هتل با موقعیت مکانی خوب، اتاق های تمیز و خدمات عالی دقیقا همان چیزی است که هر مسافری از هتل خود انتظار دارد. کارکنان هتل مودب و یاری رسان هستند و بیشتر آن ها توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارند.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل رادیسون بلو آنکارا

در همه قسمت های هتل وای فای رایگان هست که با سرعت خوبی که دارند همه احتیاجهای اینترنتی تان را پوشش می دهند. هتل چند تا رستوران دارد که غذاهای ترکی و بین المللی دارند. قسمت هیجان انگیز رستوران، صبحان بوفه و متنوع آن است! می توانید مدت زیادی را در رستوران بمانید و هر خوراکی و غذایی که دوست داشتید را امتحان کنید. صبحانه کامل و مفصلی که در این هتل سرو می گردد یکی از دلایل انتخاب این هتل است. اگر رژیمی هستید می توانید از بین منوهای رژیمی غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید و نگران این نباشید که در سفر برنامه غذایی تان تغییر می نماید.

در روبروی هتل پارک موضوعی بزرگی هست که اگر در طبقات بالاتر باشید منظره پارک را از اتاق خود می بینید. می توانید عصرها به این پارک بروید و در مسیرهای زیبای آن گردش و پیاده روی کنید. در اطراف هتل کافه های زیای هست که دست شما را در انتخاب غذاهای متنوع باز می گذراند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی اسن بوغا 22 کیلومتر است و اگر از هتل بخواهید و هزینه آن را پرداخت کنید هتل برایتان ترانسفر فرودگاهی تدارک می بیند.

هتل امکاناتی مثل اتاق جلسه، فکس، کپی و مرکز بیزنس دارد که آن را گزینه ای مناسب برای سفرهای کاری کرده است. خدمات گردشگری هتل برای کسانی که در پی گشت شهری هستند خیلی مناسب است، برای گشت و گذار در قسمت های تماشای شهر می توانید در این تورها و گشت های شهری شرکت کنید. از دیگر امکانات هتل لاندری، خشکشویی، اتوکشی، واکس، تبدیل ارز و .. است.

هتل شرایتون آنکارا | Sheraton Ankara

هتل شرایتون (Sheraton) از هتل های لوکس و یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا است که در مرکز شهر قرار گرفته است. در این هتل 311 اتاق وجود دارد و می توانید از بین اتاق های یک تخته و چند تخته و همچین سوییت های لوکس آن هر کدام دوست داشتید را انتخاب کنید. می توانید در هنگام عصر و غروب به تراس بروید و محو تماشای چشم مقدارای پانارومایی از شهر شوید. در این اتاق ها امکانات زیادی مثل حمام و تلویزیون دارید که اقامتی راحت و لذتبخش را برایتان رقم می زنند. در همه اتاق ها و قسمت های هتل وای فای رایگان و پرسرعت وجود دارد که احتیاجهای اینترنتی شما را کاملا برآورده می کنند.

خدمات رفاهی و سرگرمیی هتل شرایتون آنکارا

در هتل عابربانک های زیادی هست که برای گرفتن پول نقد می توانید از آن ها بهره ببرید حتی اگر احتیاجی به تبدیل ارز داشتید می توانید در همین هتل اقدام کنید. از دیگر امکانات هتل خدمات لاندری، اتوکشی، خشکشویی و واکس است که خیال شما را از بابت ظاهر لباس ها و کفش راحت می کنند. امکانات بیزنسی هتل شامل اتاق جلسه، مرکز بیزنس، فکس و کپی است که اگر در سفر کاری باشید می توانید از این امکانات هتل هم بهره ببرید. هتل در موقیعت مکانی خوبی قرار گرفته است و در بیشتر اتاق های آن منظره جذابی از شهر وجود دارد.

در این هتل رستوران های زیادی هست که دست شما را در انتخاب غذاهای متنوع و خوشمزه باز می گذارند. غذاهای عثمانی و ترکی اصیلی را می توانید در این هتل میل کنید که نمونه آن ها حتی در برترین رستوران های شهر هم پیدا نمی گردد. اگر رژیم غذایی خاصی دارید با اقامت در این هتل نگران این نباشید که برنامه غذایی تان به هم می خورد چون در این رستوران ها منوهایی مخصوص برای افراد رژیمی وجود دارد که می توانید از بین آن ها غذاهای خودتان را انتخاب کنید. حتی برای بچه ها هم غذاهایی ویژه و خوشمزه پخته می گردد و اگر کودکی همراه خود داشته باشید با تماشا غذاهای خوشمزه و رنگارنگ حتما اشتهایش چند برابر می گردد. حتما می دانید که صبحانه های ترکی تا چه مقدار متنوع و خوشمزه هستند در هنگام صبحانه خوراکی های زیادی برای انتخاب دارید که با خوردن آن ها روزی پرانرژی را آغاز می کنید. دارا بودن این امکانات موجب شده تا ب یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا تبدیل گردد.

از امکانات سرگرمیی هتل وجود دو استخر سرپوشیده و فضای باز است که با طراحی زیبا و آب تمیز می توانید در آنها شنایی لذت بخش داشته باشید. البته سرگرمی در این هتل فقط به استخر و شنا محدود نمی گردد و در آن می توانید تنیس، اسکواش، دارت و بیلیارد را هم در برنامه روزانه تان قرار دهید. مطمئنا با انجام این همه بازی و سرگرمی آنقدر سرگرم می شوید که دیگربه سختی می توانید برای تماشای جاذبه های شهر از هتل خارج شوید و از این همه امکانات موجب شده تا این هتل به یکی از برترین هتل های 5 ستاره آنکارا تبدیل گردد. برای رزرو هتل در آنکارا می توانید هر یک از این هتل ها را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید.

این مطالب را نیز بخوانید:

راهنمای خرید در آنکارا

چه سرگرمیاتی در آنکارا مجانی هستند؟

15 علت برای سفر به آنکارا؛ مرکز زیبای ترکیه!

منبع: الی گشت

به "برترین هتل های 5 ستاره آنکارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین هتل های 5 ستاره آنکارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید