سرمربی فرانسوی روی نیمکت تیم ملی ایران؟

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، خبرنگاران- تیم ملی فوتبال ایران بعد از جام جهانی همچنان بدون سرمربی مانده است. در شرایطی که عنوان شده بود اگر کارلوس کی روش پرتغالی در قطر نتایج خوبی به همراه ایران بگیرد، قراردادش تمدید خواهد شد، ایران با نتایجی ضعیف از مرحله گروهی جام جهانی کنار رفت تا چنین نشود.

سرمربی فرانسوی روی نیمکت تیم ملی ایران؟

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، در چنین شرایطی چند هفته ای می گردد که حدس درباره سرمربی تازه تیم ملی شروع شده و در این بین عده ای می گویند سرمربی تازه ایرانی است و تعدادی هم اعتقاد دارند سرمربی تازه قرار است اروپایی باشد. همزمان با انتشار چنین اخباری حالا فاکس اسپرت هم خبر داده که اروه رنار، سرمربی فرانسوی عربستان از شرایطش در این کشور راضی نیست و قرار است قراردادش را فسخ کند. اهمیت این خبر به آن است که اروه رنار پیش از کارلوس کی روش هم گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران بود و او حتی از مسئولان ایران خواسته بود یکی دو ماه به او فرصت دهند تا بعد از خاتمه همکاری اش با مراکش به ایران بیاید. با این حال، در آن برهه مسئولان فدراسیون فوتبال عجله کردند و قید همکاری با رنار را زدند.

حالا و در شرایطی که رنار با عربستانی ها نتایج درخشانی کسب نموده و حتی در جام جهانی توانست آرژانتینِ قهرمان را شکست دهد، دوباره شایعاتی مربوط به حضور او در تیم ملی ایران به گوش می رسد. موضوعی که اگر صحت داشته باشد می تواند او را تبدیل به یکی دیگر از چهره های سرشناسی کند که راهنمایی تیم ملی ایران را به عهده گرفته است.

منبع: فرارو

به "سرمربی فرانسوی روی نیمکت تیم ملی ایران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی فرانسوی روی نیمکت تیم ملی ایران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید