کانون های مساجد بوشهر به کمک خانواده های بی بضاعت می شتابند

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: با توجه به متضرر شدن بعضی از مردم و مشاغل در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، کانون های فرهنگی هنری مساجد در ماه رمضان با استفاده از ظرفیت خیران به کمک خانواده های بی بضاعت می شتابند.

کانون های مساجد بوشهر به کمک خانواده های بی بضاعت می شتابند

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ آنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا پولاد اضافه کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای توجه به خصلت های پسندیده اخلاقی و تکامل انسانی است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر بیان نمود: رمضان ماه میهمانی خداوند است که هر فردی به عنوان یک مسلمان در این ماه باید بر تقویت خصلت بخشندگی و مهربانی در وجود خود کوشش کند.

پولاد ادامه داد: روزه داری با تقویت کارهای خداپسندانه در وجود انسان، زمینه آرامش و سلامتی روح و روان را فراهم و با استراحت دادن به بدن موجب تندرستی جسم می گردد.

وی اظهار کرد: بااین وجود توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و متضرر شدن بعضی از مردم و مشاغل در شرایط موجود، کانون های مساجد باید در کمک رساندن به نیازمندان اهتمام جدی داشته باشند.

پولاد به اهمیت استفاده مطلوب از فضای مجازی در ماه مبارک رمضان اشاره نمود و گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، کانون های مساجد با فراوری محتواهای فرهنگی دینی ویژه ماه مبارک رمضان و انتشار آن در فضای مجازی فعالیت های مساجد را به خانه های مردم ببرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کانون های مساجد بوشهر به کمک خانواده های بی بضاعت می شتابند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانون های مساجد بوشهر به کمک خانواده های بی بضاعت می شتابند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید