زیباترین شهر های اروپا ، مسافر همیشگی این دهکده ها می شوید !!

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، آیا دلتان می خواهد در سفرتان به اروپا از منطقه ها خاص تماشا کنید؟ مناظری که شاید در هیچ کجای جهان نشود مشاهده شان کرد؟ آیا در پی یک ماجراجویی ناب در طول تورمسافرتی تان به این قاره سبز هستید؟ یا شاید جزو آن دسته گردشگرانی باشید که تمام شهرهای معروف و جاذبه های گردشگری اروپا را دیده اند و حال در پی یک منطقه تازه می گردند؟ در این مقاله اشاره داریم به کوچک ترین و زیباترین شهر ها و دهکده های اروپایی. با خبرنگاران همراه باشید.

زیباترین شهر های اروپا ، مسافر همیشگی این دهکده ها می شوید !!

1) Manarola، ایتالیا

این شهر کوچک اروپایی یکی از زیباترین های ایتالیاست، چشم انداز فوق العاده صخره و دریا، خانه های هفت رنگ سرشار از آرامش را می توانید در این شهر کوچک به وضوح مشاهده کنید. این شهر محبوبیت خود بین گردشگران تورمسافرتی را مدیون صنعت ماهی گیری و نوشیدنی های اصیل ایتالیایی اش است.این شهر کوچک، مکانی است برای کسب آرامش، نه از ترافیک اثری می بینید، نه حتی از چراغ های هدایت رانندگی. در این شهر حتی صدای خودروها و بوق های سرسام آورشان را نیز نخواهید شنید. برای سفر به مانارولا می توانید از خودروی شخصی بهره ببرید، اما باید به یاد داشته باشید که خودروی خود را خارج از شهر پارک نمائید. چراکه مجوز ورود خودرو به شهر را نخواهید داشت. این شهر محلی فوق العاده برای انواع تورمسافرتی و توریک روزه به شمار می آید.

2) Portree، اسکاتلند

پورتری به عنوان یکی از شهرهای معروف اسکاتلند و اروپا همیشه مورد توجه گردشگران تورمسافرتی بوده. این شهر را می توان سنبل سنت و فرهنگ اسکاتلند دانست، چراکه هنوز می توان عمق فرهنگ اسکاتلندی را در آن مشاهده کرد. جمعیت این شهر کوچک که به بیش از 2500 نفر نمی رسد، آن را به مقصدی آرام و فوق العاده برای اغلب گردشگران تورطبیعت گردی و تورمسافرتی اسکاتلند بدل نموده است. شما می توانید برترین رستوران های منطقه را در این شهر پیدا کنید و از طعم خارق العاده غذاهای دریایی شان لذت ببرید. جدای از این پورتری یکی از زیباترین مناظری را که در عمر دیده اید، در اختیارتان قرار خواهد داد. این شهر به قدری مجذوب کننده است که دلتان می خواهد زمان تورمسافرتی خود را متوقف کنید و تا ابد در این تعطیلات عالی باقی بمانید.

3) Reine، نروژ

این دهکده کوچک نروژی می تواند اقامت گاهی با شکوه و آرام برای آن دسته گردشگران تورمسافرتی باشد که در پی سکوت محض هستند. جمعیت این دهکده کمتر از 300 نفر تخمین زده شده و به عنوان زیباترین دهکده در نروژ هواداران خاص خود را دارد. چشم انداز کوهستان، دریا و قایق های کوچک و بزرگ ماهی گیری اعجابی خاص به این محیط داده است، به صورتی که محال است از این منطقه بازدید کنید و دلتان نخواهد بار دیگر به آن باز شد. شما می توانید در قالب تور طبیعت گردی از طبیعت اطراف تماشا کنید، کوهپیمایی فوق العاده را تجربه کنید و از هوای مطبوع لذت ببرید.

4) Colmar ، فرانسه

قدمت این دهکده به قرن 9 میلادی می رسد و در منطقه به ونیز کوچک معروف است . وجود کانال های فوق العاده در معابر اصلی شهر موجب شده که این دهکده حالتی فوق العاده زیبا پیدا کند، از جهت دیگر این دهکده تحت تاثیر فرهنگ فرانسوی و آلمانی قرار داشته و همین جریان موجب بروز یک تلفیق فرهنگی زیبا و دلنشین در منطقه شده است. این منطقه به علت طبیعت خاص و منحصر به فردش همیشه مملو است از انواع تورمسافرتی و تور یک روزه . اگر به فرانسه سفر می کنید حتما بازدید از این دهکده اروپایی را در برنامه تورمسافرتی خود بگنجانید.

منبع: همگردی

به "زیباترین شهر های اروپا ، مسافر همیشگی این دهکده ها می شوید !!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین شهر های اروپا ، مسافر همیشگی این دهکده ها می شوید !!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید