سقف 3 فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، به موجب مصوبه دولت در زمینه پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان، به مبلغ عیدی سال 1401 این اقشار به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت 200 هزار تومان افزوده می گردد.

سقف 3 فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد

سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم برداشته شد.

به گزارش سازمان تامین اجتماعی، پیش از این و در پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، به موجب بند 2 ماده 9 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب سال 1370، سقف سه فرزند تحت تکفل مبنای محاسبه و پرداخت عیدی قرار گرفته بود که با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی این سقف برداشته شد.

براساس این گزارش، به موجب مصوبه دولت در زمینه پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان، به مبلغ عیدی سال 1401 این اقشار به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت 200 هزار تومان افزوده می گردد.

در اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت که پس از تصویب سیاست های جوانی جمعیت تغییری نکرده است، سقف سه فرزند مبنای محاسبه این مبلغ قرار گرفته بود که با مجوز اخیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقرر شد، این سقف برداشته شده و تمام بچه ها تحت تکفل بازنشستگان در محاسبه حق اولاد لحاظ شوند.

یاری هزینه اولاد و عائله مندی به منظور جبران قسمتی از هزینه های موضوع ماده 96 قانون تصویب و از تاریخ 71/1/1 به جمعیت بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی پرداخت می گردد.

منبع: عصر ایران

به "سقف 3 فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف 3 فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید