امضای دو تفاهم نامه نحوه تأمین تجهیزات هوشمند آموزشی و تبلیغات طرح هدایت

به گزارش وبلاگ صنعت چاپ، تهران (پانا) - در نشست شورای راهبری طرح هدایت تفاهم نامه تهیه و تأمین تبلت برای دانش آموزان منطقه ها محروم کشور و توافق نامه واگذاری امور تبلیغاتی طرح هدایت به شرکت تبلیغاتی برنده در فراخوان به امضای طرفین رسید.

امضای دو تفاهم نامه نحوه تأمین تجهیزات هوشمند آموزشی و تبلیغات طرح هدایت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش وپرورش استثنایی، در نشست شورای راهبری طرح هدایت که با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات سازمان آموزش وپرورش استثنایی برگزار شد تفاهم نامه تهیه و تأمین تبلت برای دانش آموزان منطقه ها محروم کشور به امضای جانشین وزیر آموزش وپرورش در طرح هدایت و مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی رسید.

بر اساس این تفاهم نامه شرکت صنایع آموزشی وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان متعهد شده است به منظور هم افزایی در تأمین تبلت های موردنیاز برابر مصوبه شورای راهبری طرح هدایت از ظرفیت کنسرسیوم تشکیل شده از شرکت های داخلی استفاده کند.

همچنین شرکت صنایع آموزشی متعهد شده است از تمام ظرفیت های تولیدی و بازرگانی خود به منظور تأمین تبلت های مورد تأیید وزارت آموزش وپرورش در قالب طرح هدایت استفاده کند.

بر اساس بند دیگری از تفاهم نامه، طرفین تمامی ظرفیت های فنی و تحقیقاتی خود را به منظور ایجاد و تقویت برنامه های کاربردی و محتوای آموزش مجازی به کار خواهند گرفت.

در ادامه نشست شورای راهبری توافق نامه انجام امور تبلیغاتی طرح هدایت هم به امضای جانشین وزیر در طرح هدایت، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش و شرکت برنده در فراخوان مرکز روابط عمومی رسید.

بر اساس این تفاهم نامه برنامه ریزی و انجام کلیه امور مرتبط با تولید محتوای تبلیغی و اطلاع رسانی، ترویج، تبلیغ و عمومی سازی با بهره گیری از کلیه رسانه های دیداری و شنیداری، فضای مجازی، مطبوعات، خبرگزاری ها، صداوسیما، برگزاری رویدادها، اجرای نشست خبری به منظور جلب حمایت مادی و معنوی و حداکثرسازی مشارکت مردمی در تأمین وسایل هوشمند آموزشی و تجهیزات و امکانات و سایر نیازمندی های موردنظر وزارت آموزش وپرورش از جمله تبلت و گوشی برای دانش آموزان نیازمند و جلب و جذب خیرین، شرکت ها، مؤسسات و نهادها، کارخانه ها و صنایع بزرگ در اجرای این طرح از طریق ایفای مسئولیت اجتماعی برعهده شرکت برنده در فراخوان است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "امضای دو تفاهم نامه نحوه تأمین تجهیزات هوشمند آموزشی و تبلیغات طرح هدایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای دو تفاهم نامه نحوه تأمین تجهیزات هوشمند آموزشی و تبلیغات طرح هدایت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید