همایشها و نمایشگاه ها

آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیئت علمی دانشگاه ها نیاز به تجدید نظر دارد خبرنگاران

قائم مقام رئیس دانشگاه تبریز گفت: در آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیئت علمی دانشگاه ها باید تجدیدنظر صورت بگیرد و با لحاظ کردن کلیات قانون مدیریت خدمات کشوری، مسائل موجود با صندوق های بازنشستگی به حداقل برسد.

3 فروردین 1400

دفاع تمام قد از پژمان جمشیدی

حمله لفظی یک خبرنگار به پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون با انتقاد شدید در فضای رسانه ای و خبری همراه بوده است. بسیاری معتقدند انتقاد اجرا شده از جمشیدی در جشنواره فجر غیر منصانه است.

16 اسفند 1399

روابط محبت آمیز بی ام و و مرسدس بنز در کنار رقابت

دوستی مرسدس بنز و ب ام و در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته و تصاویر و فیلم های فراوانی درباره آن منتشر شده است.

20 دی 1399

اولین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران افتتاح شد

دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره فرهنگ، گفت: قطعا چهارم آذرماه در صفحات تاریخی دانشگاه تهران به یادگار ثبت خواهد شد، زیرا سنگ بنای یکی از جشنواره های مهم دانشگاه، یعنی جشنواره فرهنگ، در این روز گذاشته...

19 دی 1399

حس تعلق به شهر باید از مهدکودک ها شروع گردد

خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه یک در بازدید از نمایشگاه تهران از منظر هنرمندان گفت: حس تعلق به شهر و دوستی با محل سکونت را باید هنرمندانه از سنین خردسالی با کارکردن بر روی افکار بچه ها، از مهد کودک ها شروع کنیم.

4 دی 1399

خبرنگاران 9 طرح آزادراهی تا سال 1400 به بهره برداری می رسد

اصفهان - خبرنگاران -معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: 9 طرح آزادراهی در مجموع به طول 651 کیلومتر تا سرانجام سال جاری و سال 1400 به بهره برداری می رسد.

29 آذر 1399

سوریه، جزئیات ملاقات هیئت بلندپایه روس با بشار اسد

رئیس جمهوری سوریه هیئتی بلندپایه از مقامات دفاعی و سیاسی روسیه را به حضور پذیرفت.

7 آذر 1399

نخستین عکس واره شجریان برگزار می شود

تهران (پانا) - عکستیک پیشران توسعه اقتصاد عکس و ستاره خورشید هنر نخستین مرجع مجازی هنرمندان ایران، به پاس حضور صمیمانه و خودجوش ایرانیان در مراسم وداع خسروی آواز ایران زمین، نخستین عکس واره شجریان را با دعوت از عکاسان و علاقه مندان سراسر ایران و تمام...

29 آبان 1399

تجویز دگزامتازون برای ترامپ ، او سوار خودرو به میان هوادارانش رفت

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، که بعد از تایید ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان نظامی والتر رید در شمال پایتخت منتقل شده، برای دقایقی از این بیمارستان خارج شد تا سوار بر خودرو جلوی گروهی از هوادارانش برود که بیرون این بیمارستان برای حمایت از او تجمع...

20 آبان 1399

اهمیت ربات های کره جنوبی در دوران همه گیری کرونا

کره جنوبی یکی از کشور هایی است که برای مبارزه با کرونا از ربات ها در کافه ها، بیمارستان ها و بسیاری از دیگر نقاط مهم استفاده نموده است. این ربات ها واژه بدون دخالت دست را به فرهنگ مردم این کشور اضافه نموده اند.

15 مهر 1399

بازداشت سه نفر در پرونده قتل تظاهرکنندگان بغداد

ایسنا نوشت: تحقیقات مسؤولان عراقی در پرونده به قتل رسیدن چند تظاهرکننده در اعتراضات دوشنبه گذشته بغداد به بازداشت دو افسر و یک سرباز منجر شد.

6 مهر 1399

به بهانه نشست مجازی سران؛ نقش فعال ایران در پیشبرد تصمیمات و طرح های فرایند آستانه

یک کارشناس مسائل غرب آسیا بر این باور است که علیرغم اقدامات عوامل داخلی و خارجی که منجر به کند شدن عملیات اجرایی تصمیمات فرایند آستانه شده، ولی ایران نقش فعالی در پیشبرد طرح ها و تصمیمات این فرایند دارد.

9 شهریور 1399

احتمال اعلام تقویم جدید اتحادیه دنیای کشتی در 10 روز آینده، مسابقات جوانان و امیدهای دنیا تجمیع می گردد؟

تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی با توجه به شرایط جدید جهان در مواجهه با ویروس کرونا، احتمالاً تا 10 روز آینده اعلام خواهد شد.

21 مرداد 1399

قول سخنگوی جدید کاخ سفید در اولین کنفرانس خبری

ایسنا نوشت: سخنگوی جدید کاخ سفید در نخستین نشست مطبوعاتی خود قول داد که دروغ نگوید.

10 تیر 1399